Předposlední kolo 2.ligy mužů – Covidová dohrávka

UP Olomouc – Sokol Karviná 76-91 (38-43) – úterý  8.3. 

Karviná body: Brůna 17, Šotlík 16, Lepka 14, Landor 13, Oswald 9, Pacut 9, Horváth 7, Wojnarowsky 6, Tomek.   

Trenéři: T.Hamrus, R.Marek, P.Sodomka 

Bez hlavního trenéra Romana Hamruse (Covid) a 6 ti zraněných a nemocných hráčů, podal náš tým bojovný výkon a porazil tým, posílený několika pendly z 1.ligy (Prostějov, apod.) a ještě před posledním zápasem doma poprvé v historii vyhraje základní část 2.ligy a postoupí do play-off z nejvyšší pozice. Statisticky – 28 asistencí (Oswald 6, Brůna 5, Šotlík 4), 12 trojek (Pacut 3, Oswald 3), 29 doskoků a jen 8 ztrát. Covidová dohrávka se hrála v datu přes týden, kdy tým Karviné se musel přizpůsobit, ač původní termín utkání, který  byl v listopadu, skrečl tým Olomouce, o to cennější je výhra na palubovce týmu, který hrál v minulosti 1.ligu. Poslední zápas základní části – neděle 13.3. doma s UP Olomouc v 11 hod na ZŠ Družby.