Vítězství proti celku z 1. ligy!

Orli Prostějov – Sokol Karviná 68 -87 (24-39) – Čtvrtek 2.2. Karviná body: Kavan 16, Horváth 15, Zikl 13, Brůna 13, Landor 10, Lepka 8, Marek 6, Kovalčík 4, Lazecký 2 Trenéři: R.Hamrus, P.Sodomka Technický zápis: S.Horváth  Vzhledem k 3-týdenní pauze jsme se domluvili s týmem Prostějova (1.liga) na přátelském zápase, abychom byli co nejlépe připraveni na příští týden a výjezd do Brna. Přátelské utkání bylo ve velmi dobré atmosféře, ale oba týmy hrály naplno. V obou týmech chybělo několik důležitých hráčů (u nás Oswald, Blažek a Koloničný), ale naše vítězství je velmi cenné, poněvadž se ukázala velká vyrovnanost našeho týmu. Statisticky: 35 doskoků (Lepka 8, Zikl 8), 13 asistencí (Landor 3, Kavan 3), 24 zisků (Kavan 4, Horváth 3, Brůna 3). Trojky 4-4, převažovaly důrazné obrany, domácí se snažili o celoplošný presink, ovšem až na pár chybek, jsme jej úspěšně překonávali a dávali jsme lehké koše po překonání zdvojování domácích. Tým Karviné v obraně střídal osobní a zónovou obranu 2-3.