MENU

Tabulka

# Tým OZ VZ PZ VB IB Body
1 TJ Sokol Karviná 14 14 0 1342 848 28
2 TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno 15 13 2 1388 1180 28
3 BK Hladnov Ostrava 14 10 4 1194 1137 24
4 SK Žabovřesky 15 9 6 1213 1191 24
5 SK Basket RENOCAR 15 7 8 1145 1040 22
6 SK UP Olomouc 14 6 8 961 1083 20
7 Slávie Ostravská Univerzita 14 5 9 970 1043 19
8 TJ Třebíč 15 4 11 1141 1235 19
9 TJ Slavia Kroměříž 14 4 10 1048 1133 18
10 BK Vlci Žďár 14 4 10 882 1127 18
11 Jiskra Kyjov 14 3 11 945 1212 16

# - Umístění, OZ - Odehrané zápasy, VZ - Vyhrané zápasy, PZ - Prohrané zápasy, VB - Vstřelené body, IB - Inkasované body

Rozpis utkání

Domácí/Hosté
Kolo
Datum
Výsledek
SK Žabovřesky
SK Basket RENOCAR
1.
10.12.2022
(18:00)
78:75
(22:20,48:39,59:57)
SK UP Olomouc
Slávie Ostravská Univerzita
1.
10.12.2022
(19:00)
82:69
(13:17,35:39,54:51)
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
1.
10.12.2022
(18:00)
118:112
(22:30,55:55,73:73)
TJ Třebíč
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
1.
10.12.2022
(18:00)
94:98
(19:27,35:54,56:75)
Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
1.
00.00.0000
(00:00)
0:0
(:,:,:)
SK Žabovřesky
Jiskra Kyjov
2.
24.09.2022
(18:00)
94:65
(22:15,52:31,76:48)
SK Basket RENOCAR
TJ Slavia Kroměříž
2.
24.09.2022
(18:00)
67:68
(15:17,34:40,52:57)
SK UP Olomouc
BK Vlci Žďár
2.
24.09.2022
(19:00)
80:64
(22:17,43:30,59:44)
TJ Sokol Karviná
TJ Třebíč
2.
24.09.2022
(14:00)
81:50
(21:16,43:27,60:38)
BK Hladnov Ostrava
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
2.
24.09.2022
(17:30)
73:105
(23:26,35:47,52:70)
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
3.
25.09.2022
(12:00)
110:106
(26:25,48:52,77:74)
SK Basket RENOCAR
Jiskra Kyjov
3.
25.09.2022
(10:00)
106:66
(26:29,51:42,79:56)
Slávie Ostravská Univerzita
BK Vlci Žďár
3.
25.09.2022
(13:00)
116:75
(29:17,59:36,88:61)
TJ Sokol Karviná
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
3.
25.09.2022
(11:00)
112:68
(22:16,60:38,84:46)
BK Hladnov Ostrava
TJ Třebíč
3.
25.09.2022
(10:30)
69:61
(18:9,34:34,44:50)
Jiskra Kyjov
TJ Třebíč
4.
08.10.2022
(18:45)
76:62
(12:13,43:28,59:39)
TJ Slavia Kroměříž
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
4.
12.10.2022
(19:00)
75:86
(25:20,41:39,60:61)
BK Vlci Žďár
TJ Sokol Karviná
4.
08.10.2022
(17:30)
39:122
(13:39,27:73,31:99)
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
4.
08.10.2022
(19:30)
85:61
(21:19,45:35,68:48)
SK Basket RENOCAR
Slávie Ostravská Univerzita
4.
08.10.2022
(18:00)
78:54
(20:5,39:21,60:38)
Jiskra Kyjov
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
5.
09.10.2022
(13:45)
94:95
(29:27,52:49,69:79)
TJ Slavia Kroměříž
TJ Třebíč
5.
09.10.2022
(12:30)
79:71
(11:22,36:33,52:47)
BK Vlci Žďár
BK Hladnov Ostrava
5.
09.10.2022
(10:00)
76:85
(14:19,30:37,46:64)
SK Žabovřesky
Slávie Ostravská Univerzita
5.
09.10.2022
(10:00)
90:63
(11:19,36:34,65:50)
SK Basket RENOCAR
SK UP Olomouc
5.
09.10.2022
(10:00)
51:52
(17:15,33:23,46:36)
SK UP Olomouc
Jiskra Kyjov
6.
22.10.2022
(19:00)
75:82
(16:24,37:48,53:68)
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Slavia Kroměříž
6.
22.10.2022
(20:00)
67:63
(11:18,35:38,58:54)
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
6.
22.10.2022
(18:00)
126:70
(30:18,61:30,94:48)
BK Hladnov Ostrava
SK Basket RENOCAR
6.
22.10.2022
(17:30)
83:74
(28:17,53:30,60:58)
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár
6.
22.10.2022
(18:00)
75:64
(18:10,30:37,57:48)
SK UP Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
7.
23.10.2022
(11:15)
88:81
(29:6,57:29,70:57)
Slávie Ostravská Univerzita
Jiskra Kyjov
7.
11.02.2023
(20:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Sokol Karviná
SK Basket RENOCAR
7.
23.10.2022
(10:30)
93:69
(24:20,57:36,80:44)
BK Hladnov Ostrava
SK Žabovřesky
7.
23.10.2022
(10:30)
81:79
(23:24,47:41,64:60)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Vlci Žďár
7.
23.10.2022
(10:00)
93:63
(25:14,49:32,70:50)
Jiskra Kyjov
BK Vlci Žďár
8.
12.11.2022
(17:00)
70:76
(30:20,46:38,51:55)
SK Žabovřesky
TJ Třebíč
8.
12.11.2022
(18:00)
87:75
(19:22,37:41,67:61)
SK Basket RENOCAR
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
8.
12.11.2022
(18:00)
66:95
(12:15,28:45,47:71)
SK UP Olomouc
TJ Sokol Karviná
8.
12.11.2022
(19:00)
55:104
(14:27,33:54,43:78)
Slávie Ostravská Univerzita
BK Hladnov Ostrava
8.
12.11.2022
(18:00)
73:80
(13:15,27:35,58:62)
TJ Slavia Kroměříž
BK Vlci Žďár
9.
13.11.2022
(12:30)
59:69
(15:15,28:33,45:55)
SK Žabovřesky
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
9.
13.11.2022
(10:00)
75:96
(14:29,41:47,60:80)
SK Basket RENOCAR
TJ Třebíč
9.
13.11.2022
(10:00)
78:84
(20:22,39:45,59:66)
SK UP Olomouc
BK Hladnov Ostrava
9.
13.11.2022
(11:00)
64:72
(11:23,22:48,37:58)
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Sokol Karviná
9.
13.11.2022
(14:00)
58:84
(17:21,35:37,50:62)
TJ Sokol Karviná
Jiskra Kyjov
10.
00.00.0000
(00:00)
20:0
(:,:,:)
BK Hladnov Ostrava
TJ Slavia Kroměříž
10.
26.11.2022
(17:30)
87:70
(24:18,47:31,62:52)
TJ Třebíč
SK UP Olomouc
10.
26.11.2022
(18:00)
95:97
(18:10,41:40,61:70)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Slávie Ostravská Univerzita
10.
26.11.2022
(16:30)
90:77
(31:20,45:34,64:57)
BK Vlci Žďár
SK Žabovřesky
10.
26.11.2022
(17:00)
61:71
(15:17,31:39,50:54)
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
11.
27.11.2022
(11:00)
119:76
(27:16,34:25,27:20)
BK Hladnov Ostrava
Jiskra Kyjov
11.
27.01.2023
(18:45)
112:89
(33:19,64:38,93:59)
TJ Třebíč
Slávie Ostravská Univerzita
11.
27.11.2022
(10:00)
85:72
(18:15,38:33,66:57)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK UP Olomouc
11.
27.11.2022
(12:30)
101:59
(27:15,51:34,67:45)
BK Vlci Žďár
SK Basket RENOCAR
11.
27.11.2022
(10:00)
57:73
(16:19,31:40,47:54)
SK Basket RENOCAR
SK Žabovřesky
12.
11.12.2022
(11:30)
93:80
(22:20,41:36,66:59)
Slávie Ostravská Univerzita
SK UP Olomouc
12.
11.12.2022
(15:15)
56:65
(7:17,28:32,38:55)
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
12.
11.12.2022
(10:30)
71:101
(13:23,27:46,47:75)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Třebíč
12.
11.12.2022
(12:15)
93:86
(23:26,43:42,60:64)
TJ Slavia Kroměříž
Jiskra Kyjov
12.
09.12.2022
(19:30)
101:59
(21:16,37:32,62:47)
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
13.
07.01.2023
(18:30)
68:54
(23:9,41:21,53:42)
Jiskra Kyjov
SK Basket RENOCAR
13.
07.01.2023
(18:15)
48:102
(9:19,19:46,34:74)
BK Vlci Žďár
Slávie Ostravská Univerzita
13.
07.01.2023
(17:00)
68:52
(24:11,41:26,56:40)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Sokol Karviná
13.
07.01.2023
(20:30)
61:83
(20:21,29:37,46:55)
TJ Třebíč
BK Hladnov Ostrava
13.
07.01.2023
(18:00)
76:104
(23:17,40:43,60:66)
Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
14.
08.01.2023
(12:30)
68:101
(23:27,31:44,46:66)
TJ Slavia Kroměříž
SK Basket RENOCAR
14.
08.01.2023
(12:00)
57:81
(13:19,28:41,43:60)
BK Vlci Žďár
SK UP Olomouc
14.
08.01.2023
(10:00)
66:43
(18:10,31:25,47:32)
TJ Třebíč
TJ Sokol Karviná
14.
08.01.2023
(10:00)
66:76
(18:18,34:34,47:58)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
BK Hladnov Ostrava
14.
08.01.2023
(11:30)
100:80
(22:21,52:31,71:64)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
Jiskra Kyjov
15.
21.01.2023
(17:00)
106:67
(30:21,51:37,76:56)
TJ Třebíč
TJ Slavia Kroměříž
15.
21.01.2023
(18:00)
74:69
(22:18,47:37,58:49)
BK Hladnov Ostrava
BK Vlci Žďár
15.
21.01.2023
(17:30)
85:51
(10:11,45:27,60:41)
Slávie Ostravská Univerzita
SK Žabovřesky
15.
21.01.2023
(20:00)
70:50
(19:12,33:17,53:38)
SK UP Olomouc
SK Basket RENOCAR
15.
21.01.2023
(19:00)
57:68
(21:11,38:32,47:48)
TJ Třebíč
Jiskra Kyjov
16.
22.01.2023
(10:00)
87:92
(19:21,45:42,61:61)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
TJ Slavia Kroměříž
16.
22.01.2023
(12:00)
101:76
(18:22,42:36,67:58)
TJ Sokol Karviná
BK Vlci Žďár
16.
22.01.2023
(13:15)
103:53
(24:12,52:28,79:36)
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
16.
22.01.2023
(11:00)
83:89
(23:18,45:35,57:66)
Slávie Ostravská Univerzita
SK Basket RENOCAR
16.
22.01.2023
(15:00)
68:64
(17:17,33:31,47:39)
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc
17.
11.02.2023
(18:00)
0:0
(:,:,:)
Jiskra Kyjov
Slávie Ostravská Univerzita
17.
23.10.2022
(15:00)
69:75
(23:18,40:46,54:64)
SK Basket RENOCAR
TJ Sokol Karviná
17.
11.02.2023
(18:00)
0:0
(:,:,:)
SK Žabovřesky
BK Hladnov Ostrava
17.
11.02.2023
(20:00)
0:0
(:,:,:)
BK Vlci Žďár
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
17.
11.02.2023
(17:30)
0:0
(:,:,:)
Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
18.
12.02.2023
(12:30)
0:0
(:,:,:)
TJ Slavia Kroměříž
Slávie Ostravská Univerzita
18.
12.02.2023
(10:30)
0:0
(:,:,:)
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
18.
12.02.2023
(10:00)
0:0
(:,:,:)
SK Basket RENOCAR
BK Hladnov Ostrava
18.
12.02.2023
(10:00)
0:0
(:,:,:)
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
18.
12.02.2023
(10:00)
0:0
(:,:,:)
BK Vlci Žďár
TJ Slavia Kroměříž
19.
04.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
19.
04.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Třebíč
SK Basket RENOCAR
19.
04.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
BK Hladnov Ostrava
SK UP Olomouc
19.
04.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Sokol Karviná
Slávie Ostravská Univerzita
19.
04.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
BK Vlci Žďár
Jiskra Kyjov
20.
05.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Třebíč
SK Žabovřesky
20.
05.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
SK Basket RENOCAR
20.
05.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Sokol Karviná
SK UP Olomouc
20.
05.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
BK Hladnov Ostrava
Slávie Ostravská Univerzita
20.
05.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
21.
18.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
Jiskra Kyjov
BK Hladnov Ostrava
21.
18.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Třebíč
21.
18.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
SK UP Olomouc
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
21.
18.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
SK Basket RENOCAR
BK Vlci Žďár
21.
18.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
22.
19.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
TJ Slavia Kroměříž
BK Hladnov Ostrava
22.
19.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
SK UP Olomouc
TJ Třebíč
22.
19.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
Slávie Ostravská Univerzita
TJ Slovan MACH1NES Černá Pole Brno
22.
19.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)
SK Žabovřesky
BK Vlci Žďár
22.
19.03.2023
(00:00)
0:0
(:,:,:)