MENU

Tabulka

Pozice Tým OZ VZ PZ VB IB Body
1 BK Hladnov Ostrava 22 20 2 1894 1397 42
2 Basket Opava 2010 B 22 19 3 1673 1334 41
3 BC Nový Jičín B 21 15 6 1563 1367 36
4 TJ Sokol Karvíná B 22 14 8 1517 1425 36
5 BK Snakes Ostrava B 20 13 7 1511 1353 33
6 TJ Slavoj Český Těšín 21 12 9 1549 1422 33
7 BK Krnov 21 8 13 1268 1320 29
8 Slavia Havířov 21 8 13 1477 1636 29
9 BK Příbor 21 6 15 1527 1623 27
10 VSK VŠB Ostrava 22 5 17 1338 1629 27
11 BK Labrador Ostrava A 20 6 14 1189 1427 26
12 BK Frýdek-Místek 19 0 19 996 1569 19

# - Umístění, OZ - Odehrané zápasy, VZ - Vyhrané zápasy, PZ - Prohrané zápasy, VB - Vstřelené body, IB - Inkasované body

Rozpis utkání

Domácí/Hosté
Kolo
Datum
Výsledek
BC Nový Jičín B
Slavia Havířov
1.
15.09.2021
(19:30)
78:53
(24:17,38:21,60:37)
BK Příbor
VSK VŠB Ostrava
1.
17.09.2021
(20:00)
100:59
(19:6,48:21,67:41)
BK Krnov
BK Hladnov Ostrava
1.
18.09.2021
(17:00)
58:77
(13:22,30:39,45:64)
TJ Slavoj Český Těšín
BK Snakes Ostrava B
1.
16.09.2021
(18:30)
80:74
(24:21,45:42,64:60)
Basket Opava 2010 B
BK Frýdek-Místek
1.
30.09.2021
(19:00)
83:59
(27:13,50:26,71:38)
BK Labrador Ostrava A
TJ Sokol Karvíná B
1.
23.09.2021
(20:15)
78:85
(23:8,40:33,59:64)
Slavia Havířov
TJ Sokol Karvíná B
2.
22.09.2021
(19:45)
79:59
(19:7,43:23,62:40)
BK Frýdek-Místek
BK Labrador Ostrava A
2.
14.10.2021
(20:30)
60:77
(29:18,40:42,52:56)
BK Snakes Ostrava B
Basket Opava 2010 B
2.
24.09.2021
(20:30)
48:59
(8:14,24:26,40:48)
BK Hladnov Ostrava
TJ Slavoj Český Těšín
2.
24.09.2021
(19:00)
66:50
(16:14,28:23,45:40)
VSK VŠB Ostrava
BK Krnov
2.
24.09.2021
(17:30)
36:63
(11:16,24:30,31:47)
BC Nový Jičín B
BK Příbor
2.
22.09.2021
(19:30)
69:67
(10:21,39:33,45:47)
BK Příbor
Slavia Havířov
3.
08.10.2021
(20:00)
69:68
(15:10,30:22,54:41)
BK Krnov
BC Nový Jičín B
3.
09.10.2021
(16:00)
60:59
(16:9,28:32,48:42)
TJ Slavoj Český Těšín
VSK VŠB Ostrava
3.
07.10.2021
(18:30)
97:59
(30:14,51:30,73:48)
Basket Opava 2010 B
BK Hladnov Ostrava
3.
07.10.2021
(19:00)
80:69
(22:19,44:31,62:47)
BK Labrador Ostrava A
BK Snakes Ostrava B
3.
02.12.2021
(20:15)
74:90
(21:28,39:45,59:67)
TJ Sokol Karvíná B
BK Frýdek-Místek
3.
08.10.2021
(20:00)
106:68
(28:7,57:29,81:48)
BK Frýdek-Místek
Slavia Havířov
4.
21.10.2021
(20:30)
67:76
(25:9,34:28,50:52)
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karvíná B
4.
22.10.2021
(20:40)
77:60
(17:20,30:34,53:43)
BK Hladnov Ostrava
BK Labrador Ostrava A
4.
22.10.2021
(19:00)
89:62
(25:16,50:26,77:43)
VSK VŠB Ostrava
Basket Opava 2010 B
4.
22.10.2021
(17:30)
63:74
(10:20,21:38,36:61)
BC Nový Jičín B
TJ Slavoj Český Těšín
4.
20.10.2021
(19:30)
87:81
(19:18,44:39,62:50)
BK Příbor
BK Krnov
4.
22.10.2021
(20:15)
87:66
(22:12,47:28,62:49)
BK Krnov
Slavia Havířov
5.
06.11.2021
(16:00)
57:63
(15:21,31:36,50:50)
TJ Slavoj Český Těšín
BK Příbor
5.
04.11.2021
(18:30)
83:71
(25:22,41:42,63:56)
Basket Opava 2010 B
BC Nový Jičín B
5.
06.11.2021
(17:00)
82:66
(23:22,41:36,65:45)
BK Labrador Ostrava A
VSK VŠB Ostrava
5.
04.11.2021
(20:15)
71:61
(18:10,37:27,55:42)
TJ Sokol Karvíná B
BK Hladnov Ostrava
5.
05.11.2021
(20:00)
63:92
(21:17,32:44,45:70)
BK Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
5.
04.11.2021
(20:30)
42:81
(23:18,34:38,39:62)
Slavia Havířov
BK Snakes Ostrava B
6.
10.11.2021
(19:50)
71:81
(26:16,43:44,56:68)
BK Hladnov Ostrava
BK Frýdek-Místek
6.
12.11.2021
(19:30)
89:66
(16:15,43:30,68:44)
VSK VŠB Ostrava
TJ Sokol Karvíná B
6.
12.11.2021
(17:30)
57:60
(6:14,21:34,46:42)
BC Nový Jičín B
BK Labrador Ostrava A
6.
12.11.2021
(19:30)
78:67
(16:13,32:37,51:53)
BK Příbor
Basket Opava 2010 B
6.
25.02.2022
(20:15)
64:83
(12:14,27:46,46:64)
BK Krnov
TJ Slavoj Český Těšín
6.
10.11.2021
(19:30)
63:40
(15:6,32:9,50:25)
TJ Slavoj Český Těšín
Slavia Havířov
7.
02.12.2021
(18:30)
68:70
(19:13,38:32,54:49)
Basket Opava 2010 B
BK Krnov
7.
13.01.2022
(20:00)
83:60
(19:12,36:34,65:44)
BK Labrador Ostrava A
BK Příbor
7.
25.11.2021
(20:15)
95:64
(22:19,47:41,66:48)
TJ Sokol Karvíná B
BC Nový Jičín B
7.
20.12.2021
(19:00)
88:77
(22:18,49:44,70:56)
BK Frýdek-Místek
VSK VŠB Ostrava
7.
18.01.2022
(20:30)
76:80
(16:27,35:42,60:59)
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
7.
26.01.2022
(20:45)
60:70
(16:20,34:39,47:57)
Slavia Havířov
BK Hladnov Ostrava
8.
08.12.2021
(19:45)
76:83
(17:16,40:36,56:56)
VSK VŠB Ostrava
BK Snakes Ostrava B
8.
10.12.2021
(17:30)
42:70
(12:21,20:46,29:62)
BC Nový Jičín B
BK Frýdek-Místek
8.
30.03.2022
(20:00)
80:28
(19:10,40:13,59:22)
BK Příbor
TJ Sokol Karvíná B
8.
10.12.2021
(20:15)
79:102
(21:30,45:53,57:77)
BK Krnov
BK Labrador Ostrava A
8.
00.00.0000
(00:00)
20:0
(:,:,:)
TJ Slavoj Český Těšín
Basket Opava 2010 B
8.
18.01.2022
(18:30)
86:110
(21:30,40:64,58:95)
Basket Opava 2010 B
Slavia Havířov
9.
31.01.2022
(20:15)
98:60
(20:17,52:25,78:46)
BK Labrador Ostrava A
TJ Slavoj Český Těšín
9.
16.12.2021
(20:15)
73:57
(13:11,34:22,52:39)
TJ Sokol Karvíná B
BK Krnov
9.
17.12.2021
(20:00)
90:78
(25:18,36:38,63:60)
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
9.
16.12.2021
(20:30)
76:83
(21:26,40:44,54:66)
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín B
9.
17.12.2021
(20:40)
69:76
(18:27,34:40,50:59)
BK Hladnov Ostrava
VSK VŠB Ostrava
9.
17.12.2021
(19:00)
78:60
(19:8,45:31,66:40)
Slavia Havířov
VSK VŠB Ostrava
10.
05.01.2022
(19:45)
76:66
(15:8,29:25,54:50)
BC Nový Jičín B
BK Hladnov Ostrava
10.
05.01.2022
(20:00)
67:85
(20:18,39:39,47:61)
BK Příbor
BK Snakes Ostrava B
10.
07.01.2022
(20:15)
78:83
(25:25,43:50,63:70)
BK Krnov
BK Frýdek-Místek
10.
01.04.2022
(20:00)
83:29
(16:14,42:17,61:21)
TJ Slavoj Český Těšín
TJ Sokol Karvíná B
10.
00.00.0000
(00:00)
0:20
(:,:,:)
Basket Opava 2010 B
BK Labrador Ostrava A
10.
00.00.0000
(00:00)
20:0
(:,:,:)
BK Labrador Ostrava A
Slavia Havířov
11.
20.01.2022
(20:15)
91:90
(15:19,44:37,62:63)
TJ Sokol Karvíná B
Basket Opava 2010 B
11.
21.01.2022
(20:00)
69:61
(21:13,45:26,55:48)
BK Frýdek-Místek
TJ Slavoj Český Těšín
11.
20.01.2022
(20:30)
43:86
(10:19,23:43,33:59)
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
11.
21.01.2022
(20:40)
71:57
(24:11,39:26,56:42)
BK Hladnov Ostrava
BK Příbor
11.
21.01.2022
(19:15)
80:62
(22:13,39:32,63:49)
VSK VŠB Ostrava
BC Nový Jičín B
11.
21.01.2022
(17:30)
59:68
(12:10,32:27,44:45)
Slavia Havířov
BC Nový Jičín B
12.
23.02.2022
(19:50)
68:73
(15:14,30:33,47:54)
VSK VŠB Ostrava
BK Příbor
12.
28.01.2022
(17:30)
82:79
(25:20,38:39,63:56)
BK Hladnov Ostrava
BK Krnov
12.
28.01.2022
(19:00)
67:49
(19:6,25:16,56:29)
BK Snakes Ostrava B
TJ Slavoj Český Těšín
12.
28.01.2022
(20:40)
51:83
(17:16,26:31,37:53)
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010 B
12.
27.01.2022
(20:30)
38:64
(14:25,24:38,27:55)
TJ Sokol Karvíná B
BK Labrador Ostrava A
12.
00.00.0000
(00:00)
20:0
(:,:,:)
TJ Sokol Karvíná B
Slavia Havířov
13.
11.02.2022
(20:00)
109:70
(27:16,49:28,87:48)
BK Labrador Ostrava A
BK Frýdek-Místek
13.
31.05.2022
(20:15)
0:0
(:,:,:)
Basket Opava 2010 B
BK Snakes Ostrava B
13.
10.02.2022
(20:00)
80:73
(26:13,38:36,57:57)
TJ Slavoj Český Těšín
BK Hladnov Ostrava
13.
10.02.2022
(18:30)
92:81
(29:12,55:33,71:57)
BK Krnov
VSK VŠB Ostrava
13.
12.02.2022
(17:00)
57:66
(12:18,30:33,40:53)
BK Příbor
BC Nový Jičín B
13.
11.02.2022
(20:15)
61:77
(23:23,36:43,49:58)
Slavia Havířov
BK Příbor
14.
16.02.2022
(19:50)
97:93
(27:24,49:50,71:63)
BC Nový Jičín B
BK Krnov
14.
16.02.2022
(20:00)
81:37
(22:8,39:21,67:26)
VSK VŠB Ostrava
TJ Slavoj Český Těšín
14.
18.02.2022
(17:30)
75:81
(10:22,40:43,57:61)
BK Hladnov Ostrava
Basket Opava 2010 B
14.
25.03.2022
(19:00)
94:59
(19:8,46:24,68:28)
BK Snakes Ostrava B
BK Labrador Ostrava A
14.
04.05.2022
(20:40)
96:68
(28:23,48:39,63:60)
BK Frýdek-Místek
TJ Sokol Karvíná B
14.
17.02.2022
(20:30)
34:63
(10:19,14:33,25:49)
Slavia Havířov
BK Frýdek-Místek
15.
02.03.2022
(19:50)
73:52
(16:17,32:33,55:43)
TJ Sokol Karvíná B
BK Snakes Ostrava B
15.
04.03.2022
(20:00)
72:76
(28:18,35:37,58:56)
BK Labrador Ostrava A
BK Hladnov Ostrava
15.
03.03.2022
(20:15)
59:121
(16:27,33:60,52:95)
Basket Opava 2010 B
VSK VŠB Ostrava
15.
03.03.2022
(20:00)
67:59
(14:15,27:27,51:40)
TJ Slavoj Český Těšín
BC Nový Jičín B
15.
03.03.2022
(18:30)
93:68
(26:17,45:31,75:51)
BK Krnov
BK Příbor
15.
11.03.2022
(19:30)
73:57
(13:15,35:28,63:40)
Slavia Havířov
BK Krnov
16.
16.03.2022
(19:50)
70:68
(17:17,33:34,53:46)
BK Příbor
TJ Slavoj Český Těšín
16.
18.03.2022
(20:15)
55:62
(10:12,28:28,45:41)
BC Nový Jičín B
Basket Opava 2010 B
16.
16.03.2022
(20:00)
70:63
(18:13,30:32,47:44)
VSK VŠB Ostrava
BK Labrador Ostrava A
16.
18.03.2022
(17:30)
55:64
(18:13,33:36,39:48)
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karvíná B
16.
18.03.2022
(19:15)
87:64
(21:19,36:33,65:52)
BK Snakes Ostrava B
BK Frýdek-Místek
16.
18.03.2022
(20:40)
113:56
(28:16,51:30,82:40)
BK Snakes Ostrava B
Slavia Havířov
17.
25.03.2022
(20:40)
79:53
(26:14,45:22,63:39)
BK Frýdek-Místek
BK Hladnov Ostrava
17.
24.03.2022
(20:30)
33:104
(16:35,24:51,29:76)
TJ Sokol Karvíná B
VSK VŠB Ostrava
17.
25.03.2022
(20:00)
79:42
(19:8,44:16,64:31)
BK Labrador Ostrava A
BC Nový Jičín B
17.
10.05.2022
(20:15)
55:85
(9:24,25:43,36:64)
Basket Opava 2010 B
BK Příbor
17.
24.03.2022
(20:00)
91:58
(28:16,50:30,72:38)
TJ Slavoj Český Těšín
BK Krnov
17.
24.03.2022
(18:30)
73:62
(18:17,34:37,54:46)
Slavia Havířov
TJ Slavoj Český Těšín
18.
06.04.2022
(19:50)
68:88
(17:9,31:34,50:49)
BK Krnov
Basket Opava 2010 B
18.
09.04.2022
(15:00)
51:72
(12:25,23:45,38:59)
BK Příbor
BK Labrador Ostrava A
18.
08.04.2022
(20:15)
84:63
(19:19,43:28,68:51)
BC Nový Jičín B
TJ Sokol Karvíná B
18.
08.04.2022
(19:30)
82:56
(15:14,34:19,53:36)
VSK VŠB Ostrava
BK Frýdek-Místek
18.
08.04.2022
(17:30)
72:50
(26:14,40:20,58:39)
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Ostrava B
18.
08.04.2022
(19:00)
109:66
(19:14,47:35,82:50)
BK Hladnov Ostrava
Slavia Havířov
19.
22.04.2022
(19:15)
101:75
(14:22,37:39,64:57)
BK Snakes Ostrava B
VSK VŠB Ostrava
19.
22.04.2022
(20:40)
80:55
(22:9,43:25,62:44)
BK Frýdek-Místek
BC Nový Jičín B
19.
21.04.2022
(20:30)
57:67
(13:14,31:32,42:50)
TJ Sokol Karvíná B
BK Příbor
19.
22.04.2022
(20:00)
77:61
(25:21,43:32,66:43)
BK Labrador Ostrava A
BK Krnov
19.
17.05.2022
(20:15)
70:71
(16:26,32:37,54:55)
Basket Opava 2010 B
TJ Slavoj Český Těšín
19.
21.04.2022
(20:00)
90:81
(19:23,43:52,66:63)
Slavia Havířov
Basket Opava 2010 B
20.
27.04.2022
(19:50)
61:81
(3:35,28:46,41:70)
TJ Slavoj Český Těšín
BK Labrador Ostrava A
20.
28.04.2022
(18:30)
97:63
(28:13,51:29,74:47)
BK Krnov
TJ Sokol Karvíná B
20.
29.04.2022
(20:00)
67:56
(26:7,38:29,50:49)
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
20.
29.04.2022
(20:15)
89:62
(20:17,34:32,61:46)
BC Nový Jičín B
BK Snakes Ostrava B
20.
26.05.2022
(19:30)
0:0
(:,:,:)
VSK VŠB Ostrava
BK Hladnov Ostrava
20.
29.04.2022
(17:30)
61:93
(12:21,19:41,43:65)
VSK VŠB Ostrava
Slavia Havířov
21.
13.05.2022
(17:30)
75:60
(20:17,38:39,61:47)
BK Hladnov Ostrava
BC Nový Jičín B
21.
13.05.2022
(19:00)
84:69
(24:12,41:25,62:48)
BK Snakes Ostrava B
BK Příbor
21.
25.05.2022
(20:40)
0:0
(:,:,:)
BK Frýdek-Místek
BK Krnov
21.
12.05.2022
(20:30)
0:0
(:,:,:)
TJ Sokol Karvíná B
TJ Slavoj Český Těšín
21.
13.05.2022
(20:00)
73:71
(29:15,44:34,60:61)
BK Labrador Ostrava A
Basket Opava 2010 B
21.
12.05.2022
(20:15)
59:84
(7:22,24:38,41:58)
Slavia Havířov
BK Labrador Ostrava A
22.
18.05.2022
(19:50)
0:0
(:,:,:)
Basket Opava 2010 B
TJ Sokol Karvíná B
22.
14.04.2022
(20:00)
89:46
(21:13,42:30,67:34)
TJ Slavoj Český Těšín
BK Frýdek-Místek
22.
20.05.2022
(17:30)
0:0
(:,:,:)
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
22.
20.05.2022
(19:30)
68:73
(14:17,37:33,55:45)
BK Příbor
BK Hladnov Ostrava
22.
20.05.2022
(20:15)
66:75
(15:19,33:39,52:51)
BC Nový Jičín B
VSK VŠB Ostrava
22.
17.05.2022
(18:15)
86:54
(16:9,41:26,58:35)