Po roce je tady zase PLES!

Milí přátelé sportu a zábavy,
Tělovýchovná jednota SOKOL KARVINÁ, zastřešující basketbal, házenou, lední hokej a všestrannost, má tu čest pozvat vás na náš tradiční Sokolský Plesový Mejdan!
Připravili jsme pro vás večer plný zábavy, tance, vynikající večeře a bohatý kulturní program, který bude součástí vaší vstupenky. Navíc se můžete těšit na vzrušující tombolu s atraktivními cenami.
Přijďte si užít nezapomenutelný večer plný smíchu, radosti a skvělé společnosti.

Detaily akce:
Datum a Čas: 8. března 2024, od 19:00 hodin
Místo: Kulturní dům Družba
Cena Vstupenky: 600 Kč

Závazná Rezervace Lístků: Prosím, v případě zájmu o závaznou rezervaci lístků (jméno, počet), kontaktujte nás do 25. ledna 2024. Počet míst je omezen, tak neváhejte! Těšíme se na setkání s vámi a společně prožitý nezapomenutelný večer. Se sportovním pozdravem, TJ SOKOL KARVINÁ