Vyhlídky na příští sezónu mužů

V Praze v sídle ČBF byla vylosována příští sezona 2.ligy mužů, po loňské úspěšné sezoně, kdy Sokol poprvé v historii vyhrál základní část, půjde Sokol opět s  podobnými ambicemi a pokusí se semifinále play-off prolomit a postoupit do 1.ligy. U mnoha našich soupeřů došlo ke změnám a tak Vás s nimi seznámíme, abyste viděli změny soupeřů oproti loňské sezoně.

seznam soupeřů po dvojičkách:
1. TJ Třebíč (přeřazen geograficky), Slovan Černá pole Brno
2. Basket Žďár n.Sázavou (přeřazen geograficky ), Sokol Darren Chrudim (přeřazen geograficky)
3.SK Žabovřesky, Basket Brno
4.UP Olomouc, Slávia Ostravská univerzita (převzala soutěž od NH Ostrava B a ta předtím po VŠB Ostrava)
5.Jiskra Kyjov, Slávia Kroměříž (oba týmy loni spadly, ale získaly soutěž převodem)
6.BK Hladnov Ostrava (postoupili do 2.ligy z Oblastního přeboru 1.třídy Moravskoslezského Kraje, náš soupeř ve dvojičce)

Oproti loňské sezoně postrádáme tyto týmy:
BK Opava B (postoupili do 1.ligy),
KK Val.Meziříčí (náš velký rival, loni v zákl.části 2., soutěž prodal),
TJ Šumperk (loni poslední tým 2.ligy, sestoupil)
Renocar Brno Podolí (loni 4.tým soutěže, spojil své hráče s Basketem Brno a soutěž prodal)
Basket Opava 2010 (spadl z 1.ligy, ale ani na 2.ligu nereflektoval, hráče rozdal do jiných klubů)

Některé dvojičky jsou geograficky na přesuny hodně náročné a týmů ze severu Moravy ubylo. Náš kádr postupně stabilizujeme a jednotlivé hráče na našich stránkách i sociálních sítích představíme, včetně plánu naší přípravy, kterou začneme 12.8. v Žilině a 1.kolo 2.ligy zahájíme po dlouhé době doma 24. a 25.září proti Třebíči a Slovanu Černá pole, zachovejte nám přízeň. Děkujeme.