Další skvělý úspěch 3×3

Naše skvělé výsledky v nejvyšší soutěži Prof-tour 3-3 „neberou konce“! 18.6.2024 se konal 2. prestižní turnaj opět v sídle reprezentace  3-3 v Humpolci.

Základní skupina:
Sokol Karviná – BK Armex Děčín 21-14 – Skvělý výkon a utkání pod kontrolou.

Sokol Karviná – BK Opava 21-20 – Velké překvapení a výhra nad vítězem prvního turnaje. Obrovské drama a skvělý zápas.

Sokol Karviná -BK Pardubice 20-17 – Další skvělý výkon a velmi tvrdé utkání až do konce časového limitu.

Náš tým vyhrál skupinu a v semifinále se střetl s letošním mistrem ČR v pětkovém basketu Era Nymburk.

Semifinále:
Sokol Karviná – Era Nymburk 19-21 – Skvělý zápas a dlouho vedení našeho týmu, v závěru se projevilo více sil a zkušeností týmu Nymburka, který vyhrál o víkendu i mezinárodní turnaj ve Vídni.

Finále:
Sokol Písek – Nymburk 21-14

Pořadí:
1.Sokol Písek  2.Nymburk 3. Sokol Karviná (sestava našeho týmu Jakub Lepka, Jan Landor, Matěj Snopek, Daniel Kolbl)

Náš tým se probojoval i do závěrečného turnaje Profi-tour v Praze, který se bude hrát 26., 27.6. a tam bude nalosován jako 4. nasazený – podle prozatímních výsledků , což před začátkem této soutěže bylo v oblasti utopie.