Přátelské utkání v Opavě

Přátelské utkání a příprava na venkovní výjezd:
BK Opava B – Sokol Karviná 48-65 (16-33) úterý 16.1.
Karviná body: Zikl 14, Landor 12, Oswald 11, Horváth 11, Koloničný 6, Lepka 4, Krutina 4, Švesták 3, Buchtík.

Zdolali jsme v přátelském utkání 3-tí tým 1.ligy (letošní bilanci s tímto týmem tak máme 2-2), což je velmi cenné vítězství. Utkání se neslo v rychlém tempu a přátelské atmosféře. Domácí tým rotoval široký kádr a dal prostor i mladým hráčům, proto výhru nelze příliš přeceňovat. Utkání nám však mnoho napovědělo a určitě pomohlo před víkendem se dostat do zápasového rytmu.
Podali jsme dobrý výkon hlavně v obraně (27 obranných doskoků a 15 zisků) a dali i 10 trojek a otestovali si hru pod tlakem venkovního prostředí před následným těžkým výjezdem na zápasy 2.ligy do Olomouce a Šumperka, kde se budeme snažit udržet naši vedoucí pozici v tabulce.